Na Karlovu univerzitu každý semestr přijíždí přes 1000 Erasmáků, pro které pořádáme nejrůznější akce a snažíme se je propojit s místními studenty. Ať jsi na Erasmu už byl, nebo se na něj teprve chystáš, členství v ESN CU Prague (jedné z pražských sekcí Erasmus Student Network) ti může hodně přinést. Vyzkoušet si můžeš přípravu zábavných aktivit pro mezinárodní studenty, rádi mezi sebou uvidíme i posily, které baví fotit, organizovat eventy, HR, IT, grafika, ale samozřejmě se dá zapojit i jinak.

Co členstvím získáš?

  • zkušenosti v neziskové organizaci
  • účast na vzdělávacích kurzech, eventech Erasmus Student Network
  • kontakty a přátele z celého světa
  • možnost zlepšit se v cizích jazycích
  • ESNcard

Všechny naše aktivity, ať už jde o Quiz Nights, Beer&Games, Let's Explore Prague, výlety, party nebo cokoli jiného, jsou samozřejmě otevřeny všem českým studentům, pro účast na akcích členství není nutné. Přijď se podívat, seznámit se s Erasmáky a popovídat si s našimi členy, rádi tě uvidíme. Chceš se na cokoli zeptat? Napiš nám zprávu na facebooku nebo kontaktuj naše HR na hr@esncuprague.cz.

Chceš se stát členem?

Vyplň registrační formulář a my už se ti ozveme :) Při první příležitosti můžeš zaplatit symbolický roční příspěvek 10 Kč.