Získej s ESNcard stovky skvělých výhod!

 

 

 

ESNcard je členská karta organizace Erasmus Student Network. Jako jedna ze sekcí ESN distribuuje ESNcards i ESN CU Prague. Proč si jí pořídit? S kartou získáte stovky slev u našich národních i lokálních partnerů. Mezi největší bomby patří hlavně sleva na letenky od Ryanair, na cestování s Flixbusem nebo LeoExpressem, sleva na obsah The Economist, na posílání balíků s Eurosenderem a mraky dalších věcí

Kdo má na ESNcard nárok?

  • všichni zahraniční studenti Univerzity Karlovy
  • aktivní členi ESN CU Prague

Ostatním českým studentům vyjíždějícím do zahraničí není povoleno karty prodávat. V případě zájmu vyhledejte sekci ESN v místě vašeho zahraničního pobytu a pořiďte si ESNcard u nich. Kartu můžete koupit v naší kanceláři na Koleji Jednota (Opletalova 38) během úředních hodin, které najdete na našem webu, nebo Instagramu!

 

 

 

 

Co vám ESNcard přinese ?

ESNcard je povinná pro všechny zahraniční studenty, kteří se s námi vydávají na výlet, protože se na ni váže pojištění. Zároveň ale přináší spoustu výhod v podobě slev po celé Evropě – více informací najdete zde. Pozor! Kartu je nutné před použitím registrovat, jinak nebude platná. Registraci můžete provést na webu esncard.org.